Arel Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

İstanbul’da Büyükçekmece’de bulunan Arel Üniversitesi, iki farklı yerleşkede öğrencilerini ağırlamaktadır. Tepe Kent Yerleşkesi Büyükçekmece Gölünün batısında kalırken 4 yıllık eğitim veren fakültelerin öğrencileri buraya gelmektedir. Aynı anda 15.000 öğrenciye eğitim olanağı sağlayan okul İstanbul merkezine oldukça uzak kalmaktadır. Okul ulaşım araçları ile gidiş ve gelişleri desteklese bile İstanbul’da yaşayan öğrencilerin bile bir yurda gereksinimi olabilir. Sefaköy yerleşkesi ise E-5 üzerinde olup daha merkezi bir adreste kurulmuştur. 2 yıllık eğitim veren meslek yüksekokullarının bulunduğu bu kısımda Lisans ve Doktoralar da yapılmaktadır. Burası şehir merkezine daha yakındır ve metrobüs desteği sayesinde öğrenciler açısından daha kolay bir yer sunmaktadır. Ancak yine de İstanbul 

Anadolu Yakası’nda oturan bir öğrencinin bir gününün en az 4 saatinin yolda geçmesi anlamına gelecek bir lokasyona sahiptir. Bu şartlar altında öğrencilerin okullarına yakın bir yerde barınma ihtiyaçlarını karşılamaları en ideal çözüm olacaktır. Özellikle kız öğrenciler için ‘’ Ev huzurunda otel konforu ‘’ sloganı ile hizmet veren Ceylan kız öğrenci yurdu güzel bir alternatif oluşturacaktır.
 
Okula Yakın Güvenli Konaklama İmkânı Üniversiteyi kazanmış kızınızı dizinizin dibinden nasıl ayıracağınızı düşünüyorsanız Ceylan kız öğrenci yurdunu ziyaret ederek şartlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Binadan içeri girdiğiniz an içinizi kaplayacak huzur ile kendinizi ve kızınızı güvende hissedeceksiniz. 

arel üniveristesi yakın ceylan kız yurdu sefaköy

Arel Üniversitesine yakın kız yurdu seçeneklerinde sunduğumuz hizmetler ile fark yaratır ve özellikle ulaşım açısından fayda sağlarız. 
5200 m2 kapalı alanda hizmet veren yurdumuz, konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir ve kızların rahatlığı bizim için her şeyden daha değerlidir. Sosyal alanlarımız ile de okullarında buldukları ortamı kaldıkları yerde de yakalayabilen gençler ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılarken aynı zamanda da kendilerine keyifli bir yaşam alanı oluşturabilirler.
Kapalı otopark imkânımız,

  • Valiz odamız,
  • Revir,
  • Yemekhane,
  • Çamaşır odası, 
  • Kurutma odası,
  • Spor salonu ve
  • Kafeterya ile modern bir ortamda yaşayan gençler hedeflerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için yolda geçirecekleri zamanı kendilerine ayırabilirler.

Yurdumuzun bulunduğu bölge İstanbul içi ulaşımın en kolay sağlanabildiği adresler arasında geçmektedir. Öğrencilerimiz en merkezi adreslere pek çok ulaşım aracını kullanarak gidebilecekleri gibi metrobüs durağı da yurdumuza yürüme mesafesindedir. Öğrencilerimize temiz bir barınma ortamı sunarken sağlıklı beslenme imkânı da sağlarız. Kızlarınızın güvenliği ve sağlığını gözünüz kapalı olarak bize emanet edebilirsiniz. Etüt odalarımızda derslerini çalışan öğrencilerimiz aynı zamanda birbirlerinden destek alabilir ve kendilerini farklı alanlarda da geliştirebilirler. 24 saat kesintisiz olarak sunduğumuz internet ve merkezi ısıtma ile bir ev sıcaklığını sağlamak için elimizden geleni yapar ve teknolojiden maksimum seviyede yararlanırız.

arel üniversitesi yakın ceylan kız öğrenci yurdu

Ceylan kız öğrenci yurdunun bulunduğu adres kızların boş kaldıkları zamanlarda istedikleri yerlere gitmelerine imkân tanımaktadır. İstanbul’da yaşayan öğrencilerimiz hafta sonu aileleri ile buluşabilirken şehir dışından gelen öğrencilerde İstanbul’un güzelliklerini yakından tanıma fırsatı yakalarlar. Pek çok alışveriş merkezine yakın olan yerimiz aynı zamanda Florya sahiline de yakındır ve denizle iç içe bir yaşamın keyfine varmak için ideal bir seçenektir. Pek çok üniversiteye de yakınlığı ile ciddi bir avantaj sağlayan merkezimiz farklı öğrencilerin bir arada kalarak sosyalleşmesine de imkân tanımaktadır. Konforlu bir ortamda, kaliteli hizmetler alarak kızlarınızı güvenli bir ortamda koruma altına almak istiyorsanız yurdumuz sizin için en ideal seçenek olacaktır. Giriş ve çıkışların kartlı sistemlerle takip edildiği yurdumuzda alerjik nedenlerle yerlerde halı kullanılmamıştır. Balkonları kış bahçesi şeklinde düzenlenmiş olan Ceylan kız öğrenci yurdu renkli dekorasyonu ve ışıltılı manzarasıyla öğrencilerin İstanbul’un farkını yaşayarak hissetmeleri sağlayacak şekilde kurulmuştur.  

İletişim

Hemen Kayıt Ol

İletişim Bilgileri

Ceylan Kız Öğrenci Yurdu

• ANA SAYFA • HAKKIMIZDA • HİZMETLERİMİZ • GALERİ • ÜNİVERSİTELERE YAKINLIK • BLOG • İLETİŞİM • DUYURULAR

© 2016 Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Tüm hakları saklıdır. | Bölgesel Seo Web Tasarım