Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

Avcılar, İstanbul’da pek çok üniversiteye yakınlığı ile bilinir. Özellikle metrobüs hattının geçmesi nedeniyle burada yaşayanlar İstanbul’un bir ucundan diğerine tek toplu taşıma aracı kullanarak seyahat edebilirler. Merkez olarak bilinen Bakırköy, Mecidiyeköy ve Taksim’den rahat ulaşım imkânları sağlanan Avcılar deniz otobüsü hizmetleri ile Anadolu Yakası’na da oldukça yakın sayılabilir. Ceylan kız öğrenci yurdu ulaşım açısından oldukça rahat bir bölgede konumlanmıştır ve çevresindeki üniversitelere son derece yakındır.

AVCILARA YAKIN CEYLAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Yurdumuz etrafında bulunan Beykent Üniversitesine 5 dakika olan mesafemiz, İstanbul Üniversitesine ise sadece 10 dakikadır. Avrupa Yakası’nda bulunan üniversiteler arasında en uzak olduğumuz okul Yıldız Teknik’tir ve buraya da 45 dakika içerisinde ulaşım mümkündür. 

  • Konforlu Odalarda Ev Rahatlığı

Ailesi İstanbul dışında yaşayan ve İstanbul’da üniversite kazanmış veya Lisans ve Doktora yapmak isteyen öğrenciler için ideal bir seçenek oluşturan yurdumuz sunduğu konforlu seçenekler ile kızlarınızın hem rahat etmesini sağlayacak hem de güven içinde yaşamalarını sağlayacaktır. Avcılar kız öğrenci yurdu arayan aileler ile tanışmak ve kurumumuz hakkında detaylı bilgi vererek ortamımızı gezdirmek isteriz. Verdiğimiz hizmetler arasında 24 saat kameralı güvenlik
  • Kantin hizmetleri
  • Tüm gün sıcak su
  • Çamaşırhane
  • Etüt odası
  • Odalarda buzdolabı
  • Merkezi ısıtma ve soğutma
  • Revir sayılabilir.

Çocukların bir arada kalarak sosyalleşmelerine olanak sağlayan ortamımız aynı zamanda ders çalışmak için de son derece uygundur. Kızınızın zamanının yollarda geçmesini istemiyorsanız Ceylan kız öğrenci yurdu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Giriş ve çıkışlarda kartlı sistemin kullanıldığı merkezimizde güvenlik de kameralı sistemler ile en yüksek teknolojiler kullanılarak sağlanmaktadır. Odalarında bireysel ders çalışma imkânı bulan gençler diledikleri zamanda etüt odalarında birlikte çalışma ortamı bulabilirler. Birbirlerinin bilgi ve deneyimlerinden yararlanan kızlar okula giderken de arkadaşlıklarını geliştirirler. Sade bir şekilde düzenlenmiş odalarımız metrekare açısından yeterli büyüklüğe sahiptir. Bir öğrencinin ihtiyacı olabilecek her türlü dekorasyon malzemesine sahip olan odalarımız sosyal alanlar ile zenginleştirilmiştir. Spor salonu, balkonlarda oluşturulan kış bahçesi konsepti, yemek alanları, dinlenme bölümü ve kafeterya ile aynı yaştaki gençlerin bir arada kalabileceği özel mekânlar yaratılmıştır.

avcılara yakın ceylan kız öğrenci yurdu

Ebeveynlerin güvenini kazanmak ve misafirlerimizin beğenisini toplamak için yaptığımız hizmetleri en titiz şekilde gerçekleştirir ve merkezi bir konuma olmanın avantajlarını yaşatırız. Aileleri şehir dışında olan öğrencilerimiz boş vakitlerinde İstanbul’un tadını çıkarırken, İstanbul’da yaşayan misafirlerimizde ailelerin yanına gidebilirler. Sunduğumuz sağlıklı ev yemekleri hizmeti ile sıcak ortamımızı yemek kokuları ile ısıtır ve çocuklarınızın kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlarız. Spor salonunda fit görünümlerini sürdürmeyi amaçlayan kızlar istedikleri çalışma programını uygularken, misafir odası hizmetimiz ile de gençlerin aileleri, akrabaları veya arkadaşları ile vakit geçirmelerini sağlarız. İçinde bulunduğumuz günlerde bir kız çocuğunu güvenilir bir adrese emanet etmenin ne kadar zor bir şey olduğunu bilerek yürüttüğümüz çalışmalarımız çocuklarınıza bizimle kaldıkları süre boyunca göz kulak olmak ve aynı zamanda rahat edecekleri ortamı sağlamak üzerine kuruludur. 

İstanbul’un zor ulaşım şartları altında okullarına rahat bir şekilde gidebilen çocuklarınız kazandıkları zamanı kendi özel hayatlarına ve derslerine ayıracaktır. Bu bir lüks olarak düşünülmemeli ve okuyan çocuğunuza sağlamanız gereken bir konfor olarak düşünülmelidir. Temiz bir ortamda, sağlıklı ve güvenli şartlarda barınan ve ihtiyaçları karşılanan gençler ideallerine kavuşmak için ders çalışırken bizde Ceylan kız öğrenci yurdu olarak onların hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni yaparız. Ailelerin ve yurt çalışanlarımızın tek ortak hedefi çocuklarımızın umutla baktıkları yarınlarına en sağlam şekilde ulaşabilmelerine aracı olmaktır.

İletişim

Hemen Kayıt Ol

İletişim Bilgileri

Ceylan Kız Öğrenci Yurdu

• ANA SAYFA • HAKKIMIZDA • HİZMETLERİMİZ • GALERİ • ÜNİVERSİTELERE YAKINLIK • BLOG • İLETİŞİM • DUYURULAR

© 2016 Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Tüm hakları saklıdır. | Bölgesel Seo Web Tasarım