Beykent Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

Yaklaşık olarak 11.000 öğrencisi olan Beykent Üniversitesi İstanbul’da 3 farklı yerleşkede eğitim vermektedir. Beylikdüzü, Taksim ve Maslak kampüslerinde okuyan öğrencilere ev sahipliği yapan Ceylan kız öğrenci yurdu, okul-yurt arasında yakın bir mesafe olmasını sağlayarak çocukların kalan zamanı kendilerine ayırmalarına olanak tanımaktadır. Yurdumuz ile Beykent Üniversitesi Beylikdüzü kampüsünün uzaklığı yaklaşık olarak 5 dakikadır. Hem İstanbul’da okuyup hem de okulunuza sadece 5 dakika mesafede bulunuyor olmak sizin için önemli bir ayrıcalık olacaktır. Yoğun okul hayatı içinde kendinize ayıracağınız zamanı artırabilmek ve sunulan imkânlar eşliğinde güzel bir öğrencilik dönemi geçirmek size aileniz tarafından verilmiş önemli bir fırsattır.

beykent üniversitesine yakın ceylan kız öğrenci yurdu

Parlak Bir Gelecek İçin Yurt yaşamını tüm hayatınız boyunca sadece birkaç yıl deneyimleyebileceğinizi aklınızdan çıkarmayı ve bu dönemin keyfini çıkarmaya bakın. Sağladığımız imkânlar ile öğrencilerimizin en güvenli şekilde barınmalarına, en ideal şekilde yaşamalarına, en titiz şekilde beslenmelerine ve en keyifli şekilde kaliteli zaman geçirmelerine olanak tanırız. Beykent Üniversitesine yakın kız yurdu arıyorsanız ilk olarak bizimle görüşebilir ve yurdumuzu gezerek yöneticilerimizden bilgi alabilirsiniz. Yurt dendiğinde ailelerin aklına eski ve kalabalık ortamlar gelebilir. Ancak Ceylan kız öğrenci yurdu bu görüşü tamamen yıkacak şekilde düzenlenmiştir. Çocuğunuzu emanet edeceğiniz yurdu gezerek önce kendi içinizi rahatlatabilir ve güvenle kızınızı bize emanet edebilirsiniz. 
  • Farklı karakterler ile bir arada yaşama şansını elde etmiş olan kızınız kısa zaman içerisinde kendi ayakları üzerinde durmayı ve
  • Sabır,
  • Hoşgörüyü,
  • Empatiyi öğrenecek ve bambaşka bir birey olacaktır.
Sağladığımız nezih ortam ile öğrenciler yurt hayatına alışırken aynı zamanda da kampüslerini keşfeder ve okullarını daha yakından tanır. Okul ve yurt arasındaki mesafenin kısa olması kızların özellikle İstanbul gibi bir metropolde yolda geçirecekleri zamanın kendilerine ve derslerine kalmasını sağlayacaktır. Kesintisiz internet ağı, kesintisiz sıcak su, merkezi ısınma ve soğutma, yemekhaneler, kantin, etüt odaları, spor salonu ve sosyal alanları ile Ceylan kız öğrenci yurdu hizmette sınır tanımamaktadır. Kişinin içinde bulunduğu ruh durumuna göre belli dönemlerde zorluklar yaşansa da yurt hayatı son derece önemli bir gelişim süreci olarak düşünülmelidir. Biriyle birlikte yaşamanın verdiği keyif kadar zorluklarda olacaktır. Bu hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hayata farklı açılardan bakan kişiler ile tanışmak hayatı daha kolay anlamanın ve farklı kültürleri tanımanın da en ideal yoludur. Oda arkadaşınız ile pek çok konuda birlikte olabilir ve okul dışı faaliyetlere de beraber katılabilirsiniz. Kızlarımızın kendilerine ideal bir plan yapmaları için elimizden gelen desteği sağlar ve doğru bir şekilde yönlendirilmelerine destek oluruz. Yurdumuzu sadece İstanbul dışında ikamet eden öğrenciler değil, İstanbul’da yaşayan öğrencilerde tercih etmektedir. 

beykent üniversitesine yakın ceylan kız öğrenci yurdu

Kızlarımıza ve ailelerine en önemli tavsiyemiz okul açılmadan önce yurdumuza gelmeleri ve odalarını görmeleridir. Yatağınız için ve odanız için kendi özel ihtiyaçlarınızı önceden belirlemeniz ve tedarik etmeniz alışma sürecinizin daha kısa olmasını sağlayacaktır. Odaya getireceğiniz özel eşyalar odanızı ve ortamızınız daha kolay benimsemenizi sağlayacaktır. Çalışma alanınızı ve dolabınızı düzenleyerek işlerinizi son dakikaya bırakmazsanız okulun başladığı ilk günlerde kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ceylan kız öğrenci yurdu olarak sunduğumuz güvenli, rahat ve bakımlı yaşam alanları ile aklınız çocuklarınızda kalmaz. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak için elimizden gelenin fazlasını yapar ve bulundukları ortamı benimsemeleri için onlara yardımcı oluruz. Öğrencimizi ve ailelerimizi yakından tanımak ve ihtiyaçları hakkında bilgi almak bizim en önemli görevimizdir.İletişim

Hemen Kayıt Ol

İletişim Bilgileri

Ceylan Kız Öğrenci Yurdu

• ANA SAYFA • HAKKIMIZDA • HİZMETLERİMİZ • GALERİ • ÜNİVERSİTELERE YAKINLIK • BLOG • İLETİŞİM • DUYURULAR

© 2016 Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Tüm hakları saklıdır. | Bölgesel Seo Web Tasarım