BLOGLAR

Kız Öğrenci Yurdu

Üniversite hayatına atılan gençler barınma sorunu ile karşı karşıya kalırlar. Özellikle farklı şehirlerde okul kazanan öğrenciler ve aileler için ciddi bir önem teşkil eden barınma sorunu farklı şekillerde çözülebilmektedir.

DEVAMINI OKU
İstanbul Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

‘’ Tarihten geleceğe bilim köprüsü ‘’ sloganıyla hizmet veren İstanbul Üniversitesi toplamda 90.000 öğrenciye hizmet vermektedir. Üniversitenin en büyük kampüslerinden biri de Avcılar’da bulunmaktadır.

DEVAMINI OKU
Gelişim Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

Avcılar’da kurulu kampüsü ile öğrencilerini ağırlayan Gelişim üniversitesi toplu taşıma araçları ile ulaşılabilecek kolay bir bölgede yer almaktadır.

DEVAMINI OKU
Florya Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı olan Florya, Marmara Denizine kıyısı olan yeşillikler içerisinde nezih bir bölgedir.

DEVAMINI OKU
Esenyurt Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

2013 yılında kurulan İstanbul Esenyurt üniversitesi yaklaşık olarak 2500 öğrenciye hizmet vermektedir.

DEVAMINI OKU
İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Ev huzurunda otel konforu sloganı ile hizmetlerini sürdüren yurdumuz çocuklarımız için İstanbul’da özel bir seçenek oluşturmaktadır.

DEVAMINI OKU
Beykent Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

Beylikdüzü, Taksim ve Maslak kampüslerinde okuyan öğrencilere ev sahipliği yapan Ceylan kız öğrenci yurdu, okul-yurt arasında yakın bir mesafe olmasını sağlayarak çocukların kalan zamanı kendilerine ayırmalarına olanak tanımaktadır.

DEVAMINI OKU
Aydın Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

Ceylan kız öğrenci yurdu olarak hizmet veren kurumumuz sosyal alanları ve konforlu odaları ile öğrencilerimizin sadece başarıya odaklanmalarına destek olmaktadır. Yurdumuz Aydın Üniversitesine sadece 15 dakikalık mesafededir.

DEVAMINI OKU
Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

Avcılar, İstanbul’da pek çok üniversiteye yakınlığı ile bilinir. Özellikle metrobüs hattının geçmesi nedeniyle burada yaşayanlar İstanbul’un bir ucundan diğerine tek toplu taşıma aracı kullanarak seyahat edebilirler.

DEVAMINI OKU
Arel Üniversitesine Yakın Kız Yurdu

İstanbul’da Büyükçekmece’de bulunan Arel Üniversitesi, iki farklı yerleşkede öğrencilerini ağırlamaktadır. Tepe Kent Yerleşkesi Büyükçekmece Gölünün batısında kalırken 4 yıllık eğitim veren fakültelerin öğrencileri buraya gelmektedir.

DEVAMINI OKU

İletişim

Hemen Kayıt Ol

İletişim Bilgileri

Ceylan Kız Öğrenci Yurdu

• ANA SAYFA • HAKKIMIZDA • HİZMETLERİMİZ • GALERİ • ÜNİVERSİTELERE YAKINLIK • BLOG • İLETİŞİM • DUYURULAR

© 2016 Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Tüm hakları saklıdır. | Bölgesel Seo Web Tasarım